Nie spoczywamy

na laurach

Green Jungle jest miejscem, w którym łączy się pasja, technologia oraz rzemieślnicze podejście do uprawy. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na prowadzenie jej w kontrolowanym środowisku, na farmie indoor. Tworzenie odpowiedniego klimatu do prawidłowego rozwoju roślin to nie tylko wielkie możliwości ale i odpowiedzialność. Każda zmiana, którą wprowadzamy znajdzie odzwierciedlenie w rozwoju konopi. To właśnie codzienna nauka i opieka nad roślinami sprawia nam największą przyjemność.

Nasza farma zbudowana jest z używanych, wysłużonych kontenerów morskich, które w ciągu swojego życia przemierzyły setki tysięcy kilometrów na morzach i oceanach. Postanowiliśmy dać im drugie życia i tak od 2020 roku zostały domem dla setek roślin, a ich sercem stał się zaawansowany komputer klimatyczny.

Ciągły rozwój

Jesteśmy zdania, że jeżeli coś robimy, to robimy to najlepiej jak potrafimy. Nieustannie testujemy nowe techniki uprawy i sprawdzamy sprzęt, a co najważniejsze sami zajmujemy się uprawą konopi włóknistych. Od 2016 roku, kiedy stawialiśmy pierwsze kroki w uprawach w kontrolowanym środowisku przemierzyliśmy dziesiątki krajów, setki miejsc i tysiące kilometrów, odwiedzając farmy indoor i szklarnie uprawiające konopie począwszy od USA poprzez Szwajcarię aż po Macedonię Północną.

To właśnie determinacja, ciągły rozwój oraz chęć poznania życia tych wspaniałych roślin utwierdził nas w przekonaniu, że najwyższą jakość można osiągnąć jedynie kontrolując warunki uprawy oraz post produkcji.

Przygoda

Jesteśmy zadowoleni z możliwością codziennego obcowania z roślinnymi. Konopie włókniste rosną niezwykle szybko, dzięki czemu każdego dnia widzimy efekty naszej pracy. Jesteśmy szczęśliwi z miejsca, w którym jesteśmy i z efektów jakie osiągamy. Niemniej, jesteśmy świadomi jak wiele pracy przed nami. I to właśnie cieszy nas najbardziej – miejsce do którego zmierzamy i przygody, które na nas czekają.